שירותי קייטרינג

     

שירותי קייטרינג והסעדה לאירועי חברה

כאשר אתם מארגנים אירוע חברה, חשוב מאד לדאוג לקייטרינג שיספק את המנות באירוע. בשונה מאולמות לחתונה, בהן הבעלים לא מאפשר הרבה חופש לחתן ולכלה, ולמעשה מתנה את קיום האירוע בקייטרינג שלו, באולמות לעסקים לא כך הדבר, והחופש הוא אך ורק שלכם, אבל עם זה באה גם האחריות: האחריות שלכם לדאוג לכך שהקייטרינג יהיה משביע, טעים וכזה שעומד בתקציבים שלכם. 
 
גיבוש תקציב לקייטרינג לאירועי חברה
 
כמובן שהאידיאל הוא שלא יהיה תקציב, וניתן להזמין גם מתאבנים, גם מנה עיקרית, גם מנה אחרונה, ועוד ליהנות ממילוי צלחת מחדש לכל אורח מספר פעמים. כמובן שבשביל זה תידרשו לשלם מחיר גבוה ביותר, ואולי כזה שעשוי לחרוג מהתקציב של האירוע שלכם. לכן, מה שכדאי יהיה לעשות הוא לגבש את התקציב על פי החלטה מושכלת:
 
המלצרים יודיעו לאורחים שמדובר במנה לאורח.
ניתן יהיה לעשות מילוי מחדש, בתמורה להזמנת תפריט חלקי.

תפריט מלא על בסיס מנה לאורח
 
בהסדר זה, תמיד יהיו מנות שבכל זאת ניתן למלא מחדש כמו סלטים, חומוס, ומתאבנים שונים. על המנות העיקריות ישמור הקייטרינג מכל משמר, ויערוב לכך שרק מלצרים ודיילים מטעמו יגישו אותן. מדובר על מנה אחת ותו לא – לאורח. היתרון: הזמנתם תפריט מלא. החיסרון: צומצם חופש הבחירה של הלקוחות והאורחים שלכם.
 
תפריט חלקי
 
בתפריט חלקי אתם למעשה מוותרים על מתאבנים, מנה עיקרית או קינוח, ובתמורה מקבלים אפשרות לכך שהאורחים שלכם יוכלו למלות את הצלחות שלהם בהיקף המנות שקיצצתם. בנוסחה זו עובדים בעלי עסקים רבים המבקשים לאפשר חופש בחירה ללקוחותיהם. ויתור על מתאבנים או קינוחים מאפשר שכפול של המנות העיקריות, וכך הלקוח או העובד או האורח יכולים ליהנות ממבחר מנות בשר, חלב או פרווה – כשרות, ולצרוך אותן באופן חוזר.
 
תכנון מבנה התפריט
 
בתכנון מבנה התפריט, שירותי קייטרינג לחינה והסעדה לאירועי חברה מקפידים על נושא הכשרות. הקייטרינג הוא אך ורק כשר, בארוחה בשרית אין דברי חלב, ולהיפך. מנות פרווה יוגשו רק לאחר שהוסמכו בתעודת הכשרות ככאלו שאותן ניתן להגיש עם מנות מטבח מסוים (רק בשרי או רק חלבי). לכן, חשוב לדעת האם התפריט העתידי שלכם יהיה בשרי או חלבי.
 
היכנסו והתרשמו מאולם הרודיון - אולם חדש ויוקרתי באזור המרכז לחגיגת כל סוגי האירועים עם שירותי הקייטרינג המעולים בארץ.